Герб
       Вільногірська міська рада Дніпропетровської області 
    51700 Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, e-mail: info@vgvyk.dp.ua
 

Назад Вперед
Наверх

ГРАФІК проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації на листопад 2015 року

16-11-2015, 14:29

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

 

Розпорядження голови

облдержадміністрації

29.10.2015  № Р-639/0/3-15

 

 

ГРАФІК

проведення особистих виїзних прийомів громадян посадовими особами Дніпропетровської обласної державної адміністрації

на листопад 2015 року

 

Прізвище,

ім’я, по батькові

Посада

Місто/район,

у якому проводитиметься виїзний прийом

Дата,

час прийому

РЕЗНІЧЕНКО Валентин Михайлович

голова

облдержадміністрації

Відповідно до графіка

робочих поїздок

КУЖМАН

Олег

Миколайович

 

перший

заступник голови облдержадміністрації

 

Синельниківський район

10.11.2015

13.00

Самарський район

м. Дніпропетровська

24.11.2015

13.00

ПРИГУНОВ

Гліб

Олександрович

заступник голови облдержадміністрації

 

Верхньодніпровський район

16.11.2015

14.00

м. Новомосковськ

30.11.2015

14.00

ПРУЦАКОВ

Володимир

Володимирович

заступник голови облдержадміністрації

 

Апостолівський район

12.11.2015

14.00

м. Вільногірськ

26.11.2015

14.00

 

 

 

Заступник начальника управління –

начальник відділу опрацювання

звернень громадян управління

по роботі зі зверненнями громадян

апарату облдержадміністрації                                                   Н.В.ШУЛІКА

 

 

Дотримання заходів безпеки у літній період

20-08-2015, 13:21

Експрес-інформація

Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області

щодо дотримання заходів безпеки у літній період

 

     У Дніпропетровській області, як і повсюдно в Україні, стоїть спекотна погода, яка становить особливу пожежну небезпеку для лісових, степових і паркових масивів, відкритих ділянках місцевості. Традиційно їх спричиняє людська необережність: кинутий деінде сірник чи недопалок, розведене під час відпочинку багаття, іскра з вихлопної труби автомобіля, необачне спалювання сміття поблизу зелених масивів тощо.

     В останні дні й на Дніпропетровщині відмічається різке збільшення кількості пожеж, коли горить сухостій і сміття на околицях населених пунктів, на відкритих територіях міст і селищ, узбіччях автомобільних доріг. За добу рятувальникам доводиться 25-40 разів виїздити на гасіння таких пожеж.

     Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області стурбоване таким становищем і попереджає громадян: за сухої спекотної погоди будьте надзвичайно обережні з вогнем, бо найменша іскра може спричинити велику біду. Розкладати багаття у лісових масивах, у степу й біля хлібних ланів, у лісосмугах категорично забороняється, як і спалювати сміття – навіть на відкритих територіях, бо вони сусідять із житловими будинками чи господарчими спорудами, зеленими насадженнями тощо.

     Не спалюйте сміття упритул до житлових і господарчих будівель, суху городину на присадибних та дачних ділянках. Вогонь може роздмухати вітром - і горіння стане неконтрольованим.

Побачивши лісову пожежу чи горіння сухостою біля доріг, полів чи лісосмуг, зателефонуйте на номер «101». Гасити незначні загоряння в лісі можна й самотужки, збиваючи вогонь гілками листяних дерев, засипаючи ґрунтом чи затоптуючи ногами, заливаючи водою з найближчих водойм. А от боротися з масштабними лісовими пожежами під силу лише професіоналам.

    Також, у цей період загострюється ризик утоплення людей у річках та водоймах нашої області. Мешканці виходять на пляж з метою відпочинку та забувають про правила безпечної поведінки. Особливу увагу дорослі повинні приділяти дітям під час відпочинку на водоймі. Дорослі зобов'язані не допускати купання дітей у неперевірених і невстановлених місцях, плавання на непристосованих для цього засобах, ігор і витівок у воді і інших порушень правил безпеки на воді. Купання дітей, особливо - малолітніх, проводиться під безперервним контролем дорослих.

     Окремо звертаємось до керівників сільгосппідприємств Дніпропетровщини. Спалювання стерні та пожнивних залишків на полях суворо забороняється. Це завдає непоправної шкоди довкіллю, рослинному й тваринному світу лісостепів, може спричинити аварійні вимкнення ліній високовольтних електромереж, які живлять струмом важливі підприємства й населені пункти області.

     Звертаємо увагу й на ще одну проблему. Напередодні нового навчального року чимало дітей уже повернулося з місць літнього відпочинку до міст та селищ, що значно підвищує імовірність різного виду надзвичайних ситуацій (подій) за участю неповнолітніх, адже переважна більшість із них наразі залишається без нагляду дорослих.

     Керівництво Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області звертається до батьків і дорослих з проханням не випускати дітвору з поля зору – удома й на вулиці, цікавитися, чим бавляться діти, чи не потрапляють до їх рук небезпечні предмети. Проведіть із дітьми бесіди щодо безпечної поведінки, поясніть, чим загрожує нехтування вимог безпеки для них самих та оточуючих. Будьте для своїх дітей прикладом суворого дотримання правил безпеки, ховайте подалі сірники й запальнички. Це допоможе уникнути непоправної біди й гірких втрат.

 

 

Вбережіть своїх дітей від "небезпечних знахідок"

13-08-2015, 15:18

                                  Вбережіть своїх дітей від «небезпечних знахідок»!

 

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області нагадує громадянам про небезпеку вибухонебезпечних предметів. 2 серпня в місті Павлоград під час прогулянки у дворі хлопчик, 2009 року народження, під деревом знайшов невідомий предмет, який вибухнув у нього в руках. Внаслідок події дитина отримала травматичну ампутацію декількох фаланг пальців на руці та осколкові поранення обох нижніх кінцівок.

Дитяча цікавість та необізнаність з небезпекою можуть призвести до трагедії. Батькам необхідно проводити з малечею роз’яснювальну роботу та категорично заборонити брати до рук невідомі предмети. Приділіть декілька хвилин часу, аби розказати Вашим дітям ці правила та періодично нагадуйте їх знову.

 

У разі знаходження вибухонебезпечного пристрою ЗАБОРОНЕНО:

- наближатися до предмету;

- пересувати його або брати в руки;

- розпалювати поряд багаття або кидати в нього предмет;

- користуватися запальничками, іншими джерелами відкритого вогню, а також предметами, що можуть його утворювати;

- у жодному разі не намагатися переміщувати вибуховий пристрій (підозрілий предмет) або змінювати його положення.

 

При знаходженні вибухового пристрою або підозрілої речі НЕОБХІДНО:

- відійти на безпечну відстань;

- зберігати спокій;

- негайно повідомити про знахідку представників пожежно-рятувальної служби та міліції за номерами телефонів «101» та «102»;

- припинити всі види робіт у районі виявлення даного предмета;

- не користуватися засобами радіозв’язку, мобільними телефонами (вони можуть спровокувати вибух);

- дочекатися прибуття фахівців, щоб вказати місце знахідки, та повідомити час її виявлення.

Дітям у першу чергу необхідно повідомити про знахідку дорослих. Пам’ятайте! Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

 

 

 

 

                                                                                            ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області


Назад Вперед
Наверх
 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Яндекс.Метрика
Сайт створено за підтримки ISP Mediacom © 2011