Герб
       Вільногірська міська рада Дніпропетровської області 
    51700 Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, e-mail: info@vgvyk.dp.ua
 

Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 2 жовтня 2017 року. Прийом міського голови Володимира Василенка.

  «Минулий робочий тиждень видався плідним у плані вирішення багатьох нагальних проблем», - такими словами міський голова Володимир Василенко розпочав 2 жовтня чергову оперативну нараду. Згідно з графіком тривають роботи з будівництва міського парку, завершені роботи з усунення аварійної ситуації на каналізаційному колекторі і зараз він працює у штатному режимі, а працівники КП «Жилсервіс» усувають наслідки аварії. Володимир Василенко висловив подяку всім організаціям і підприємствам, що долучились до справи і надали технічну допомогу місту. Міський голова інформував учасників наради про звернення депутатського корпусу до вищих ешелонів влади стосовно реалізації і фінансування місцевих проектів з реконструкції та ремонту каналізаційних мереж міста, адже ситуація доволі напружена і потребує негайного вирішення.

   Місто готове розпочати опалювальний сезон. За словами Володимира Василенка, станом на понеділок, 2 жовтня, середньодобова температура повітря вища за вісім градусів, тож офіційно опалювальний сезон поки не відкритий. Котельні знаходяться у робочому стані і готові до подачі тепла на бюджетні установи, всі угоди на постачання блакитного палива підписані. Необхідний температурний режим у дитячих дошкільних навчальних закладах підтримується завдяки електричним приладам обігріву.

   Депутатами міської ради на одній із сесій було прийняте рішення про зміну схеми теплопостачання у деякі будинки з комунальними квартирами, відбувся перехід їх з газового опалення від модульних котелень на електричне. Зараз для цих абонентів встановлений пільговий тариф, згідно з яким до 3000 кіловат спожитої енергії ціна 1 кіловату становить 90 копійок, за використану енергію більше норми споживачі платитимуть 1 гривню 68 копійок за 1 кіловат.

   Міський голова надав інформацію про підготовку до реалізації масштабного проекту Центральної енергетичної компанії стосовно переведення електричних мереж міста на нову потужність - з 6 кВ на 20 кВ. На це передбачено фінансування у 650 млн. гривень. Проект планується здійснити у 2018 році.

Секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов інформував присутніх про рішення депутатського корпусу, прийняті на 33 черговій сесії.

   Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради Ігор Яцевич повідомив про продовження робіт з реконструкції дорожнього полотна на під’їзді до міста з боку смт Божедарівка. «Облавтодор» вибачається за тимчасові незручності для водіїв автотранспорту. У залежності від погодних умов роботи на цьому напрямку триватимуть 1,5 – 3 тижні. У напрямку Верхньодніпровського кільця ділянка дороги буде капітально відремонтована у 2018 році. На наступний рік з обласного бюджету буде профінансований також капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Молодіжна і вулиці Центральна на ділянці від вулиці Гагаріна до вулиці Молодіжна. Про це є відповідне рішення останньої сесії обласної ради, повідомив Ігор Яцевич.

   До середини листопада планується освоїти кошти, виділені на будівництво першого сектору міського парку. Зараз там здійснюють комплексні роботи, прокладають доріжки.

   Як і будівництво парку, будівництво полігону твердих побутових відходів здійснюється за сприяння народного депутата України Олега Кришина. Ігор Яцевич, коментуючи хід виконання робіт по полігону, сказав: «Жодної проблеми немає. Відбулось коригування проекту, виконана інвестекспертиза, головний розпорядник коштів проводить тендерні процедури, після чого і розпочнеться будівництво об’єкту».

   Завершується виконання програми з установки безкоштовних газових лічильників. За інформацією керівництва Вільногірської газової дільниці, всього з приватним сектором у місті встановлено близько 10 тисяч облікових приладів, понад 2,5 тисячі – у квартирах багатоповерхівок. Станом на понеділок, 2 жовтня, у Вільногірську з різних причин залишаються без лічильників близько 20 квартир.

   Тривають поточні ремонти м’яких покрівель. Про це повідомив директор КП «Жилсервіс» Олександр Лукінов. Зараз підприємство проводить ремонт ділянки водопроводу на перехресті вулиці Центральна і бульвару Миру. Комунальники слідкують за санітарним станом міської території і вже приступили до прибирання опалого листя.

   Лікувальні заклади працюють у звичайному режимі. Медики повідомляють про незначне зростання рівня захворюваності на ГРВІ.

   2 жовтня відбувся особистий прийом міського голови. За порадами та допомогою у вирішенні різних за характером питань до Володимира Василенка звернулись 34 особи. Найбільша кількість питань стосувалась проблем, пов’язаних з ремонтами покрівель та каналізаційних мереж. Усі питання розглядались спільно з керівниками або провідними спеціалістами відповідних підрозділів органів місцевого самоуправління. Вирішення кожного питання стоїть на контролі міського голови.

 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Яндекс.Метрика
Сайт створено за підтримки ISP Mediacom © 2011