Герб
       Вільногірська міська рада Дніпропетровської області 
    51700 Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, e-mail: info@vgvyk.dp.ua
 

Оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста від 25.09.2017 року

25 вересня 2017 року у виконкомі відбулась чергова оперативна нарада керівників підприємств, установ і організацій міста. Її проводив міський голова Володимир Василенко. За його словами, всі роботи щодо підготовки міської інфраструктури до функціонування в осінньо-зимовий період, всі планові ремонтні, будівельні роботи у міському парку виконуються згідно із затвердженими графіками.

За ініціативи народного депутата України Олега Кришина у місті планується здійснити реконструкцію плавального басейну СК «Авангард». Як зазначив міський голова, пропонується зробити його критим, виконати теплову санацію будівлі, модернізувати опалення, а також провести реконструкцію приміщень, суміжних з басейном: спортивної зали, душових кімнат, роздягалень. Для цього на початку проектних робіт з міського бюджету необхідно виділити 50 тисяч гривень, а у подальшому сплатити 50% вартості проектно-кошторисної документації. Далі ж роботи здійснюватимуться за рахунок обласного і державного бюджетів. У ході обговорення питання на постійних депутатських комісіях розглянуто проблемні питання, пов’язані із фінансуванням окремих робіт. Цей проект, за словами Олега Кришина, цілком реально втілити у життя впродовж 2018 року.

За словами міського голови, для мешканців квартир комунального типу, розташованих у будівлях колишніх гуртожитків ГМК, і для міської влади актуальним залишається питання опалення житлових приміщень, адже рішенням депутатського корпусу ці будинки відключено від котельні за велику заборгованість за спожите тепло. Цю категорію споживачів переводять на електричне опалення з встановленням пільгового тарифу на електроенергію.

Далі Володимир Василенко торкнувся питання стану каналізаційного господарства міста. Він зазначив, що мережі були прокладені під час будівництва міста, капітальні ремонти та реконструкція не виконувались. Новозбудовані об’єкти - дві каналізаційні станції могли б певною мірою виправити ситуацію, але вони не введені в експлуатацію і не передані на баланс міста з декількох причин. Зараз ці станції знаходяться на балансі обласного управління ЖКГ як недобудови. Володимир Павлович повідомив, що місто має декілька нових проектів по заміні магістральних каналізаційних колекторів. На жаль, фінансувати ці проекти за рахунок місцевого бюджету неможливо на даний час, проблема зростає навіть по кількості зареєстрованих скарг від населення і виходить на один рівень по актуальності з покрівлями. Питання пропонується винести на розгляд сесії міської ради з подальшим зверненням про фінансову допомогу у вищі інстанції.

Секретар міської ради Володимир Смирнов розповів про підготовку до чергової сесії, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради - директор ДСГП Інна Петруша запросила присутніх та гостей міста на урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів – начальник УАКБ і ЖКГ Вільногірської міської ради Ігор Яцевич доповів про виконання капітального ремонту п’яти покрівель багатоповерхівок, що фінансувався з державного бюджету за сприяння народного депутата України Олега Кришина (вул. Центральна, 47-49; бульвар Миру, 8; вул. Молодіжна, 59; вул. Центральна, 31-а). Тривають будівельні роботи в міському парку. Впродовж поточного робочого тижня у планах покласти плитку на окремих алеях, розпочати роботи з освітлення території та інше. Ігор Яцевич повідомив також про вирішення проблеми на частині каналізаційного колектору в районі вул. Молодіжної, 1. Міський голова Володимир Василенко дав розпорядження комунальникам до початку опалювального періоду обов’язково здійснити відкачку води з підвалів житлових будинків, виконати благоустрій території. Він назвав ремонт колекторів однією з першочергових завдань міської влади на найближчий час.

Директор КП «Жилсервіс» Олександр Лукінов та директор КП «Теплосервіс» Ірина Сміяненко доповіли про виконання поточних робіт в рамках підготовки до зими. Вирішуються питання щодо роботи котельної та безперебійного електропостачання приміщення центральної міської лікарні. У центрі первинної медико-санітарної допомоги серед інших поточних питань вирішують проблему вакцинації дітей проти корі. Вільногірські РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «Центральна енергетична компанія» усувають проблеми на лініях зовнішнього освітлення. «Укртелеком» повідомляє про поступове прокладання оптоволокна та підключення абонентів до звязку.

Начальник міського відділення поліції підполковник поліції Дмитро Коваленко повідомив про криміногенну ситуацію за минулий тиждень. Резонансних подій не зареєстровано. По гарячим слідам розкрито пограбування однієї з квартир. Зловмисника, який до цього скоїв цілу серію злочинів, взяли під варту, порушено кримінальну справу. Є позитивні зрушення і в розслідуванні пограбувань у гаражних кооперативах та угонів автівок. Встановлено групу осіб, які скоювали злочини на території нашого міста, одного із зловмисників затримано, проводяться слідчо-пошукові дії. У ніч з 19 на 20 вересня обласним слідчим управлінням по боротьбі з наркообігом за участі вільногірської поліції була затримана група осіб, яка займалася збутом наркотичних засобів. Відкрито кримінальну справу по ст. 307 Кримінального кодексу України, слідчі дії тривають.

 

 

 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Яндекс.Метрика
Сайт створено за підтримки ISP Mediacom © 2011