Герб
       Вільногірська міська рада Дніпропетровської області 
    51700 Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, e-mail: info@vgvyk.dp.ua
 

Брифінг міського голови стосовно усунення на території міста наслідків стихії, що сталася у ніч з 28 на 29 липня.

   3 серпня у залі засідань виконавчого комітету Вільногірської міської ради відбувся брифінг міського голови стосовно ліквідації наслідків буревію, що пронісся містом у ніч з 28 на 29 липня. У брифінгу взяли участь керівники міських підрозділів ДСНС та двох енергетичних компаній: Едуард Дон, начальник Вільногірського міського відділу ГУ ДСНС у Дніпропетровській області, підполковник служби цивільного захисту; Лариса Піддубна, начальник Вільногірської дільниці Верхньодніпровських РЕМ ПАТ «ДТЕК Дніпрообленерго»; Олександр Яровий, начальник Вільногірських РЕМ «ПЕЕМ «ЦЕК».

    За словами міського голови Володимира Василенка, непогода принесла місту цілу низку неприємностей. Зламані вітром гілки і дерева пошкодили у кількох місцях лінії електропередач, залишивши без світла жителів понад 10 багатоповерхівок, заблокували виходи з кількох під’їздів, пішохідні та автомобільні шляхи. На боротьбу з наслідками цієї стихії були залучені спеціальні бригади рятувальників, електриків, які, вважає міський голова, у небезпечних умовах спрацювали на «відмінно». Злагоджені оперативні дії служби ДСНС та енергетиків дозволили за лічені часи забути людей про стихію. Більш детально про ліквідацію наслідків бурі та аварійних ситуацій, що склалися на території міста, доповіли керівники зазначених підрозділів.

    За словами Едуарда Дона, у суботу вранці у службу надійшла первинна інформація про наслідки дощу, вітру та граду. Відразу ж бригада виїхала на пошкоджені території. Рятівники розблокували під’їзди і лінії електропередач. Попередньо електромережі були знеструмлені електриками. Наступним кроком було розпилювання дерев та їх вивезення. До 16 години 30 липня основні роботи були завершені.

     Підполковник служби цивільного захисту доповів не лише про дану ситуацію, але й зупинився на інших заходах, що проводить підрозділ ДСНС у місті, та звернувся до мешканців міста із застереженнями щодо безпеки життя і правил поведінки під час літньої спеки. З причини високої температури повітря ймовірність виникнення пожеж досягла найвищого рівня. Тому у цей період суворо забороняється розводити багаття, спалювати сміття і суху траву, адже внаслідок таких подій наноситься значний ущерб екологічним системам, збитки громадянам. Батькам Едуард Миколайович порадив бути особливо уважними до дітей і у жодному разі не допускати попадання займистих речей, сірників до їхніх рук.

    «Природа у черговий раз вирішила перевірити нас на стійкість», - з таких слів розпочав свій виступ Олександр Яровий. Підрозділ, яким він керує, відповідає за роботу зовнішніх електромереж міста. Заявки про припинення електропостачання почали надходити вночі, коли служба не працює. Тому роботи стосовно усунення аварійних ситуацій розпочали вранці. Оперативно-виїзна бригада займалась відновленням електропостачання об’єктів. Від перенапруги була повністю перепалена повітряна лінія, що проходить у районі житлового будинку № 71-а по вулиці Центральна. Від падіння гілок на багатьох трансформаторних підстанціях відбувалось коротке замикання проводів, горіли запобіжники. Олександр Васильович висловив подяку на адресу підрозділу ДСНС за надану допомогу і взаємодію. Наприклад, гілка, що впала поряд з будинком № 53 по вулиці Центральна, перекрила доступ не лише до під’їзду, а й до вводу електричних мереж у будинок. «Люди працювали оперативно, повністю електрозабезпечення житлових будинків було відновлене до середини суботи, 29 липня. Залишалась одна проблема – вулиця Молодіжна. Дерево, що упало в районі будинку № 34 з боку гаражів, також пошкодило лінію електропередач на 8 проміжках. Там мережу остаточно відновили у вівторок, 1 серпня», - зазначив начальник розподільчих мереж.

     Працівники Вільногірської дільниці Верхньодніпровських РЕМ напередодні буревію отримали телефонограму-попередження про можливе різке погіршення погодних умов. Тому відразу ж на вихідні дні були організовані 3 бригади електриків, виділений транспорт для об’їзду приватного сектору. Під час випробувань погодою подача електрики у житлові приміщення вільногірців, за словами Лариси Піддубної, керівника Вільногірської дільниці «ДТЕК Дніпрообленерго», відновлювалась впродовж години. «Люди просто добросовісно здійснили свою роботу», - зазначила вона. Станом на понеділок, 31 липня, всі заявки були виконані.

    Міський голова Володимир Василенко зазначив: «Позитивним є той факт, що всі служби спрацювали оперативно і злагоджено. Це вселяє впевненість у мене як міського голову, що при будь-якій аварійній ситуації місто може бути спокійним щодо збереження його життєдіяльності, адже наші рятівники завжди поряд».

    За високий професіоналізм, за гідне виконання службових обов’язків під час стихії керівники та трудові колективи зазначених підрозділів були відзначені подякою міського голови.

Брифінг міського голови стосовно усунення на території міста наслідків стихії, що сталася у ніч з 28 на 29 липня.

 

Брифінг міського голови стосовно усунення на території міста наслідків стихії, що сталася у ніч з 28 на 29 липня.

 

 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Яндекс.Метрика
Сайт створено за підтримки ISP Mediacom © 2011