Герб
       Вільногірська міська рада Дніпропетровської області 
    51700 Дніпропетровська область, м. Вільногірськ, вул. Варена, 15, e-mail: info@vgvyk.dp.ua
 

Оперативна нарада керівників підприємств, установ та організацій міста від 31.07.2017 року.

   31 липня на оперативній нараді керівників підприємств, установ та організацій міста міський голова Володимир Василенко висловив вдячність керівникам і трудовим колективам Вільногірського міського відділення Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області, Вільногірської дільниці Верхньодніпровських РЕМ ПАО «ДТЕК «Дніпрообленерго», Вільногірських РЕМ ПрАТ «ПЕЕМ «ЦЕК» за оперативну роботу аварійних бригад під час буревію, що стався минулими вихідними. Саме завдяки злагодженій роботі десятків людей за лічені часи вдалось відновити роботу ліній зовнішнього електропостачання, забезпечити безпечний рух жителів міста вулицями міста, розблокувати під’їзди багатоповерхівок від зламаних вітром дерев, налагодити функціонування внутрішньобудинкових електромереж, виконати цілу низку інших рятувально-відновлюваних робіт. «Вважаю, всі служби міста спрацювали на «відмінно». Ваше сумлінне ставлення до виконання своїх професійних обов’язків, висока громадянська свідомість, людяність, готовність прийти на допомогу в умовах надзвичайної ситуації викликають повагу у членів громади, а нашим підростаючим поколінням демонструють яскравий приклад служіння суспільству і державі. Бажаю вам подальших успіхів у роботі, злагоди, благополуччя і високої оцінки вашої праці з боку жителів нашого міста», - сказав міський голова. Володимир Василенко направив також листи-подяки на адресу керівництва цих підрозділів, а також подякував директора КП «Жилсервіс» та його трудовий колектив за розчищення території міста від наслідків природної стихії.

   Керуючий справами виконавчого комітету Вільногірської міської ради Марія Власенко проаналізувала стан звернень громадян до міської влади. За її словами, минулого тижня з різних за характером питань зареєстровано 28 звернень. Більшість з них стосувалися питань безкоштовного встановлення газових лічильників, ремонту м’якої покрівлі багатоквартирних будинків, стану прибудинкових територій тощо.

   Відділ реєстрації фізичних осіб виконавчого комітету Вільногірської міської ради повідомляє про формування єдиного реєстру міста. Як наголосила Марія Власенко, мешканцям міста необхідно уточнити свої дані і внести у базу даних всі необхідні зміни.

   Секретар Вільногірської міської ради Володимир Смирнов інформував про проведення чергової сесії міської ради, на якій було розглянуто 32 питання. У ході засідання заслухано звіти про роботу органів прокуратури і поліції за 6 місяців поточного року. Ці доповіді оприлюднені на сайті міської ради. Крім того, депутати внесли ряд змін до міських цільових програм, прийняли рішення про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів». Вирішили також питання щодо місць розміщення і оплати зовнішньої реклами, питання зборів з гаражних кооперативів та інші не менш важливі для містян проблеми.

Заступник міського голови – начальник УАКБ та ЖКГ Ігор Яцевич доповів про стан ліквідації карантинних рослин на території міста, про реалізацію проектів капітального будівництва, реконструкцію та ремонти міських об’єктів.

   Розпочаті капітальні ремонти м’яких покрівель. Станом на понеділок, 31 серпня, підрядна організація ремонтує дах будинку 47-49 по вулиці Центральній. З встановленням сприятливої погоди розпочинаються й роботи на дахах буд. №8 по бульвару Миру, буд. № 59 по вул. Молодіжна та буд. № 31-а по вул. Центральна. Паралельно фахівці управління готують проектно-кошторисну документацію на капремонт ще декількох покрівель. Продовжується робота щодо виділення фінансування та реалізації проектів об’єктів, що пройшли відповідні технічні процедури.

За словами Ігоря Яцевича, у звязку із змінами у законодавстві по будівництву на розгляді обласного управління ЖКГ знаходиться документація щодо капбудівництва міського парку та полігону твердих побутових відходів. Тендерні процедури проведено, підрядні організації визначені, тож зараз чекають на дозвіл щодо початку будівельних робіт.

   Завдяки спільній роботі міського голови Володимира Василенка, народного депутата України Олега Кришина, депутатів Вільногірської міської ради, керівництва облдержадміністрації зі службою автомобільних доріг України вдалося добитися виділення фінансування і виконання ремонтних робіт на ділянку дороги Вільногірськ – поворот на Божедарівку – Верхньодніпровське кільце. Неодноразове звернення з цього приводу народного депутата завершилися успіхом. До повороту на Божедарівку ремонт практично завершено. Ділянка ж Водяне – Верхньодніпровське кільце довжиною у 5 км визнана як найаварійніша і потребує капітального ремонту. У разі достатнього фінансування дорожники обіцяють зробити капітальний ремонт цієї частини дороги до листопада поточного року або ж, у разі виникнення труднощів з коштами, здійснять роботи до квітня 2018 року. На інших ділянках дороги виконають поточний ремонт, зазначив Ігор Яцевич.

   У ході наради торкнулись і питання стосовно роботи міського каналізаційного колектору. За словами заступника міського голови, ситуація значно погіршилася. У 70-80 % аварійних ситуацій на ділянках колектору винні жителі міста. Огірки, томати, лушпиння і таке інше практично забивають протоки у трубах діаметром 500-600 мм. Треба свідомо ставитися до користування комунальною каналізаційною мережею і вчасно виносити сміття.

Учасники наради обговорили й ряд інших питань, пов’язаних із наданням населенню послуг, роботою установ соціальної сфери, правоохоронних органів тощо.

 
 
Valid XHTML 1.0 Transitional Яндекс.Метрика
Сайт створено за підтримки ISP Mediacom © 2011